ЗАМІНА СКЛА


Від 2600 1800 грн


Замовити

Facebook Twitter Instagram
10
років досвіду
3650
авто оброблено
4
професійних майстра
2
години на виконання роботи

ЧОМУ МИ?

01.

ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНУ РОБОТУ

Працюємо тільки особистим, перевіреним обладнанням кращої якості, які закуповуємо у сертифікованих виробників, ніж гарантуємо кращі ціни, переконайтеся особисто

ВПЕВНЕНІСТЬ І БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ

Пошкодження лобового скла неминучі. Замовте швидку заміну скла японського виробника фірми AGC, якість якого показало себе на дорозі найкращим чином

02.
03.

ВИКОНАЄМО РОБОТУ ЗА 2 ГОДИНИ

Великий штат професійних майстрів працює швидко, якісно, максимально педантично і на особистому обладнанні, тому гарантуємо вигідні ціни

100% ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Досвід роботи наших майстрів дозволяє взяти в роботу авто в будь-якому стані і довести його до ідеалу, підкреслити при цьому статус власника і подарувати авто нове життя

04.

Зв’яжіться з нашим менеджером що-б отримати відповіді на всі питання

Замовити

Відгуки про нас

Заміна лобового скла

У такому транспортному засобі як авто, скло відіграє суттєву роль – дана деталь виконує захисну функцію, забезпечує візуалізацію дороги й надає машині завершеного вигляду. Проте скляні вироби крихкі. Постраждати  лобове автоскло може не тільки внаслідок серйозних ДТП. Його пошкодити здатен камінчик, що випадково відскочив з-під коліс автомашини, яка вас обганяла, гілка дерева тощо.

Автомобіль, на склі якого з’явилися сліди пошкодження, втрачає презентабельність і негативно впливає на імідж свого власника. Рішенням ситуації є заміна автоскла. Дану справу слід доручати фахівцям. У цьому ви можете покластися на майстрів нашої компанії.

Сервіс компанії FRESH CAR – якісна й оперативна заміна лобового скла авто

У нас працюють професіонали, для яких встановлення автомобільного скла є профільною справою. Наші працівники кваліфіковані. Вони мають десятирічний досвід роботи.

Ми, виконуючи заміну лобового скла машини, використовуємо інструментарій та обладнання останнього покоління. Застосовуються кращі видаткові матеріали. Результатом даних умов є швидка та найякісніша допомога клієнтам.

Скляні деталі на будь-яких марках та моделях автомашин ми встановлюємо максимум упродовж трьох годин. Коли робота завершена, нашим клієнтам не потрібно чекати. Сідати за кермо можна одразу.

Заміна лобового скла в Києві у нас – розумне й вигідне рішення

Якщо для вас стала актуальною проблемою заміна лобового скла (Київ), у її вирішенні ви можете повністю покластися на наших спеціалістів.

Співпраця з нами має декілька переваг:

  • ми пропонуємо замовникам продукцію від провідного японського виробника AGC;
  • обслуговуємо автомобілі всіх відомих брендів;
  • підбираємо комплектуючі на будь-яку марку й модель;
  • надаємо клієнтам обов’язкову гарантію;
  • практикуємо демократичну цінову політику – вартість наших послуг прийнятна.

Кожному автомобілісту хочеться, щоб новеньке скло, встановлене над капотом його «залізного коня», залишалося якнайдовше естетично привабливим та неушкодженим. Ми допоможемо і в цьому. Ми нанесемо нанопокриття на скло. Завдяки захисній наноповерхні, скло вашої автомашини стане менш уразливим до дії механічних факторів. Воно буде дійсно міцним.

Наші менеджери готові прийняти ваше замовлення по вказаному на сайті телефону, електронній пошті або в популярних соцмережах. Звертайтеся, не втрачайте часу – дайте шанс своєму автомобілю виглядати бездоганно!