ХІМЧИСТКА САЛОНУ АВТО


Від 5000 4500 грн


Замовити

Facebook Twitter Instagram
8
професійних майстрів
1
день на виконання
100
% задоволених клієнтів
63
Виконаних замовлення минулого місяця

Наші ціни

СЕДАН

шкіра темна
4000 грн
шкіра світла
4500 грн
Текстиль
3500 грн

БІЗНЕС

шкіра темна
4500 грн
шкіра світла
5000 грн
Текстиль
4000 грн

ПРЕМІУМ

шкіра темна
5000 грн
шкіра світла
5500 грн
Текстиль
4500 грн
NEXT
PREV

Наші работи

Зв’яжіться з нашим менеджером щоб отримати відповіді на всі питання

Замовити

Хімчистка салону авто – вигідна пропозиція і висока якість послуги

Для чого потрібна хімчистка салону авто? Незалежно від виду матеріалу, оббивка автомобілів забруднюється і швидко змінює колір. Навіть коли водій регулярно пилососить салон, пил швидко проникає крізь волокна сидіння та забруднює кабіну. Бруд на відкритих місцях додатково фіксується високою температурою, до якої салон нагрівається, стоячи на сонці. Пил і пісок також особливо «популярні» в дощові дні. Навіть швидко витерті краплі води залишають плями та смуги, які неможливо видалити лише пилососом.

Надання послуг для вашого авто в Києві

Якщо ви хочете, щоб салон блищав, для цього існує хімчистка салону авто (Київ).

Залежно від сервісного центру, є різні способи очистити салон автомобіля. Однак стандартний процес включає такі етапи.

1.Пилососування — для областей, куди не вдається дістатись за допомогою вакууму, можна використовувати повітряний компресор.

2.Чистка щіткою та парою — застосовується для чищення килимків. Детальне очищення проводиться на килимках, щоб видалити плями, накопичені з часом. Для більшої ефективності існує зручний пароочисник. Килими слід залишити до повного висихання, щоб «звільнити» цвіль.

  1. Очищення скла —застосовується очищувач для скла. За допомогою миючого засобу скло буде блищати.
  2. Чистка шкіри —для очищення всіх шкіряних деталей використовується шкіряне мило, засіб для чищення шкіри та мило для сідла. Для видалення надлишку мила з мильних ділянок використовується волога тканина. Якщо шкіра суха, можна застосувати спеціальний кондиціонер, щоб зробити очищення більш ефективним.
  3. Парфумерія —в кінці процесу парфумування робиться для того, щоб залишити автомобіль з гарним запахом.

Без належного обслуговування сидіння, консолі та інших частин автомобіля, функції можуть зношуватися швидко, зменшуючи загальну вартість транспортного засобу.

Як замовити послугу хімчистки власного авто

Замовити послугу можна, перейшовши на сторінку контакти та натиснувши на зворотній дзвінок. Також можна зв’язатись за номером телефону +38 (067) 636 54 85, чи написати листа в соціальну мережу та на E-mail: uafreshcar@gmail.com. Наші менеджери готові відповісти на будь-які запитання стосовно хімчистки авто.

В «Fresh car» завжди раді вам допомогти. Ми використовуємо засоби, безпечні для вашого здоров`я. Хімчистка салону авто ціна за послугу вказана на сторінці сайту.