ДЕТЕЙЛІНГ ЯХТ І КАТЕРІВ
Замовити
Facebook Twitter Instagram
01.

Поліровка корпусу яхти, катера, човна

для відновлення первозданного кольору без полірування корпусу часто не обійтися. Після видалення всіх наростів, окислень, а також шліфування, наші полірувальники проведуть полірування гелькоуту, видаливши всі подряпини та помутніння, не пошкодивши сам корпус. У роботі використовуються професійні матеріали для полірування, з урахуванням специфіки човнового корпусу та покриття – прості пасти для тієї ж полірування автомобілів не завжди підходять для подібних робіт, крупнозернистого можна поплавити корпус зі склопластику, а то й банально пропалити наскрізь надмірним зусиллям.

Захисне покриття для яхт, катерів, човнів

– є кінцеве число полірувань корпусу, що визначається завтовшки гелькоуту або ЛКП. Кожен випадок розглядається окремо, але нанесення захисного керамічного нанопокриття ми рекомендуємо всім. Це покращить зовнішній вигляд Вашого транспортного засобу, захистить від впливу ультрафіолету, перешкодить помутнінням фарби і додасть судну додаткову швидкість, за рахунок водовідштовхувальних властивостей складів, що наносяться. На скління судна ми нанесемо покриття, відоме як «Антидощ» – відмінна гідрофобність, що дозволяє забути про дощ та бризки, що погіршують видимість.

02.
03.

Захисна плівка

нанесення захисної плівки на деталі корпусу, особливо схильні до пошкоджень. Це може бути зона трапа, зона ручок або проходів – повірте, простіше переклеїти раз на 5 (і більше) років плівку, ніж перефарбовувати ці ділянки.

Детейлінг моторного відсіку та двигуна судна

моторний відсік судна ретельно вимивається від усіляких відкладень та відходів роботи двигуна, а сам двигун чиститься спеціальним складом, після чого наносяться консервуючі засоби. Даний тип обробки запобігає іржі, відштовхує бруд, захищає електропроводку двигуна від висихання. Не соромно буде показати дівчині головного звіра на яхті)

04.
05.

Хімчистка салону катерів, човнів, кают на яхтах

будь-які елементи транспортного засобу, чи з пластику вони, тканини чи шкіри – схильні до забруднень. Щоб якісно та без пошкоджень очистити особливо стійкі – простий миття може бути недостатньо. Ми використовуємо професійну хімію для хімчистки від Koch Chemie (Німеччина), яка рекомендована такими виробниками як Мерседес, БМВ, Ауді.

Догляд за шкіряним салоном яхт та катерів

після ніжного очищення шкіри або хімчистки за потреби, ми покриваємо всі шкіряні елементи салону спеціальними захисними складами, які збережуть її м’якість, не дадуть потріскатися і продовжать її використання в рази. Якщо необхідна заміна ділянок шкіри, ремонт м’яких меблів, перетяжка салону новою шкірою – ми також зможемо допомогти.

06.
07.

Догляд за оздобленням з дерева

стінні панелі, матеріал палуби, елементи сидіння, рульове колесо та інші деталі з дерева на Вашому кораблі з часом втрачають блиск, покриваються мережею подряпин, тріскаються… полірування при необхідності, покриття захисними складами та оновлення лаку. Можлива заміна елементів.

Догляд за палубою яхти чи катери

наші спеціалісти віддрять палубу Вашого корабля до блиску! Виходячи з матеріалу – запропонують відновлювальні процедури, від ретельного миття з покриттям захисними складами, до полірування та повного відновлення зовнішнього вигляду.

08.
09.

Передпродажна підготовка яхти, катери, човни

як думаєте, після проведення всіх заходів щодо приведення судна в ідеальний вигляд – його легше та дорожче можна буде продати? Ми у цьому впевнені!

Детейлінг яхт, катерів, човнів

Орієнтовна ціна на дітей лінг яхт, катерів, човнів формується виходячи з розміру транспортного засобу, його стану, типу робіт, що проводяться. Згодом враховується витрачений час та витрата хімічних засобів – ми всі розуміємо, що це не “типовий” транспорт, і зупинити роботу незакінченої через вичерпаний бюджет – нікому не має бути цікаво.

Зв’яжіться з нашим менеджером, щоб отримати відповіді на всі запитання

Замовити