Поліровка фар


від 900600 грн за 2 фари


Заказать

Facebook Twitter Instagram
1
РІК ГАРАНТІЇ
3652
ФАРИ НАПОЛІРОВАНО
1
ДЕНЬ НА ВИКОНАННЯ
4
ПРОФЕСІЙНИХ МАЙСТРА

ПОЧЕМУ МЫ?

01.

ВИКОНАЄМО РОБОТУ ЗА ОДИН ДЕНЬ

Великий штат професійних майстрів працює швидко, якісно, максимально акуратно і на особистому устаткуванні, тому гарантуємо вигідні ціни

ПРОФЕСІЙНЕ ТА БЕРЕЖЛИВЕ ВИКОНАННЯ РОБОТИ

За рахунок різних структур і текстур покриттів, Ваше авто отримає новий вигляд як зовні, так і всередині салону. Переходьте на новий щабель догляду та тюнінгу разом з FreshСar!

02.
03.

100% ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Досвід роботи наших майстрів дозволяє взяти в роботу авто у будь-якому стані та довести його до ідеалу, підкреслити при цьому статус власника та подарувати авто нове життя

ПОГЛУБЛЕНЕ ОЧИЩЕННЯ ВІД ЗАБРУДНЕНЬ

Жодна мийка не дасть такого результату, як полірування авто, при якому спеціальним обладнанням зачищаються всі тріщини, сколи та подряпини, освіжається колір, авто отримує природний блиск та захист

04.
05.

ПРИРОДНИЙ БЛИСК І НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ОПТИКИ АВТО

Нанесення нанокераміки гарантує ідеально гладку поверхню захисного покриття авто, ховаються тріщини, сколи та подряпини, досягається сильний гідрофобний ефект.

ЗАХИСТ АВТО ВІД ЕРОЗІЇ І ПЕРЕДЧАСОВОГО РЕМОНТУ

Спеціальне покриття полімером забезпечує захист авто від пилу, бруду, снігу, граду, солі та піску, запобігає появі дрібних подряпин та полегшує мийку.

06.

Зв’яжіться з нашим менеджером, щоб отримати відповіді на всі запитання

Замовити

ПОЛИРОВКА АВТО

НАНОКЕРАМИКА

Отзывы о нас

Поліровка фар

Елементи системи освітлення авто з часом втрачають прозорість. На машині, у якій помутніли стекла на фарах, стає їздити небезпечно. Така оптика псує і зовнішній вигляд автомобіля.

Але у даної проблеми є рішення. Фахівці центру FRESH CAR зможуть відполірувати фари вашого «залізного коня» так, що вони будуть виглядати, які нові. Завдяки нашій послузі ваша машина знову відновить свій респектабельний вигляд. А її водій буде знову відмінно бачити дорогу.

Професійне полірування оптики авто: специфіка

Поліровка автомобільних фар у нас – складний технологічний процес, що включає декілька етапів. Він вимагає навичок та ретельності.

Спочатку ми очищаємо поверхні за допомогою спеціальних миючих засобів, потім піддаємо їх сушці. Далі обробляємо скло або пластик спеціальним абразивним препаратом. Первинна шліфовка фар дозволяє видаляти сліди механічних пошкоджень на поверхні. Наприклад, глибокі подряпини.

На наступній стадії застосовується спеціальна полірувальна паста. Цей засіб містить дрібнозернистий абразивний інфільтрат. У результаті видимі дефекти вдається видалити повністю.

Після цього поверхня обробляється поліроллю – відполіровані фари набувають абсолютної прозорості та гладкості.

Завершальна стадія роботи передбачає нанесення захисного складу, який забезпечує закріплення отриманого ефекту надовго.

Про переваги поліровки оптики авто у FRESH CAR

Високоякісна поліровка фар (Київ) – один із профілів нашої детейлінговой компанії.

Безліч автовласників переконалися в тому, що відповідна послуга, надана нашими фахівцями, відрізняється рядом плюсів:

  • ми повертаємо фарам ідеальну прозорість – вид відполірованої оптики не має відмінностей від нової, купленої в магазині;
  • світлопропускна здатність освітлювальних приладів автомашини збільшується майже вдвічі – яскравість ліхтарів забезпечить максимальну візуалізацію дороги в темряві;
  • поверхня приладів освітлення машини набуває дзеркального блиску, який повертає вигляду авто презентабельність;
  • захисний засіб, який ми використовуємо, гарантує стійкість результату – це як мінімум 60 тисяч пробігу для скла та 30 тисяч для пластикових фар.

Враховуючи стан автомобільних ліхтарів та побажання клієнта, ми практикуємо різні види поліровки, в тому числі глибоке, відновлююче та очищаюче полірування.

Для відповідного сервісу ми використовуємо обладнання останнього покоління і матеріали преміальної якості від провідних зарубіжних брендів.

Нерідко нашим майстрам доводиться виправляти помилки автолюбителів, які намагалися відполірувати ліхтарі своєї машини самостійно. У такому випадку наша робота ускладнюється, а ціна її стає вищою.

Виконати полірування фар професійно може тільки досвідчений, кваліфікований майстер. Довірте цю справу фахівцям. Звертайтеся, телефонуйте нам – ми будемо раді вам допомогти!