ТОНУВАННЯ АВТО


Від 4500 4000 грн


Замовити

Facebook Twitter Instagram
1657
машин затоновано
5
РОКІВ ГАРАНТІЇ НА ПОКРИТТЯ
4
години на виконання
3
професійних майстра

ЧОМУ МИ?

01.

5 РОКІВ ГАРАНТІЇ НА ПОКРИТТЯ

Ніяких підробок і Китаю! Працюємо тільки з матеріалами виробників SunTek і LLumar (USA), які закуповуємо безпосередньо, ніж гарантуємо кращі ціни, переконайтеся особисто

ВПЕВНЕНІСТЬ І БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ

Захист водія в умовах яскравого сонця в літній, а особливо в зимовий час, фари зустрічних і обганяють машин більше не будуть зліпити вночі, тільки комфортне і впевнене водіння

02.
03.

ВИКОНАЄМО РОБОТУ ЗА 4 ГОДИНИ

Великий штат професійних майстрів працює швидко, якісно, максимально уважно і на особистому обладнанні, тому гарантуємо вигідні ціни

100% ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Досвід роботи наших майстрів дозволяє взяти в роботу авто в будь-якому стані і довести його до ідеалу, підкреслити при цьому статус власника і подарувати авто нове життя

04.

Зв’яжіться з нашим менеджером щоб отримати відповіді на всі питання

Замовити

Наші работи

Відгуки про нас

Нюанси тонування авто

Тонування авто вже давно перебуває у списку обов’язкових процедур серед автолюбителів. Більшість з них при купівлі машини замислюються про необхідність такого тюнінгу для створення комфортних умов перебування в салоні. Якщо ви думаєте про замовлення такої послуги, то рекомендуємо прочитати наступну інформацію. Ці знання стануть вам у нагоді.

Види плівок та вимоги до них

Таке затемнення скла штучним способом в автомобілі може проводитись декількома шляхами. Розглянемо їх.

  1. Плівка з затемненням неметалізована. Доступний варіант. Легко наноситься. Продається різних відтінків та ступенів пропускання світла. А ось від відблисків вона практично не захищає. Недовговічна.
  2. Металізований. На профарбований шар наносять металеве напилення. Характеризується високими показниками теплоізоляції. Стійка до зовнішніх факторів. Строк служби досягає 7 років.
  3. Енергозберігаючий або атермальний. Не дивлячись на те, що плівка фактично прозора, вона добре захищає від сонячних променів. Один з підвидів – хамелеон, який, в залежності від світла, автоматично змінює процент їх пропускання в салон.
  4. Лазерне нанесення кольорового напилення. Хороший вид тонування вікон авто з високими показниками затримки сонячних променів та відблисків. Наноситься назавжди. При бажанні змінити, потрібно міняти скло в машині повністю.
  5. Смарт або електронна. Досить дорогий. Водій сам керує пультом керування світлопропускним ступенем скла. Таке тонування авто в Україні поки що не популярне.

Найбільш частим способом затемнення скла в машині в нашій країні є клеєння плівки. Вважається, що найоптимальніший варіант для легкового автомобіля – це обклеювання бічних та заднього скла. Для цього рекомендується брати матеріал з середнім показником  пропускання SP 25. Він не дає пасажирам відчуття перебування в акваріумі, так як не просвічуються. А безпека руху не знижується, через добру видимість. Саме такий варіант дає можливість досягнути в салоні максимально комфортного клімату.

Що б ви не обрали, основна задача, яка стоїть перед тюнінгом вікон автомобіля – це стримування шкідливого сонячного проміння, забезпечення конфіденційності пасажирів та зміна зовнішнього вигляду машини у кращу сторону.

Які вимоги висуваються до тонування

Не слід брати занадто темну плівку. Вона має свої мінуси. По-перше, низька видимість у нічний час. По-друге, співробітники поліції можуть зупинити та перевірити відсоток пропускання світла. Роблять це за допомогою пристрою – тауметра. Якщо показник перебільшений, то можливе покарання у вигляді штрафу.

Тонування авто в Києві та інших містах України регламентується законодавчо. Воно має відповідати таким нормам:

  • до 75% світлових променів має пропускати лобове скло та 70% бокові вікна машини;
  • ширина сонцезахисної плівки не більше 14 см;
  • заборонено використання тюнінгу із дзеркальним ефектом.

Заднє скло можна тонувати без обмежень. Єдине, що не дозволяється – використання дзеркальної плівки.