ПОЛІРУВАННЯ АВТО
І
НАНОКЕРАМІКА


Від 3900 3000 грн


Замовити

Facebook Twitter Instagram
1
РІК ГАРАНТІЇ НА ПОКРИТТЯ
3651
авто відполіроване
1
дня на виконання
4
ПРОФЕСІЙНИХ МАЙСТРА

Нанокераміка - ціни

START

очищення кузова
Відновлювальне полірування кузова
Захисне покриття лаку автомобіля Ceramic Pro 9H 1 шар +
Захисне покриття лаку автомобіля Ceramic Pro Light 1 шар

BUSINESS

очищення кузова
Відновлювальне полірування кузова
Захисне покриття лаку автомобіля Ceramic Pro 9H 3 шари +
Захисне покриття лаку автомобіля Ceramic Pro Light 1 шар
полірування фар
Захисне нанопокриття стекол
Захисне нанопокриття дисків

PREMIUM

очищення кузова
Відновлювальне полірування кузова
Захисне покриття лаку автомобіля Ceramic Pro 9H 7 шарів +
Захисне покриття лаку автомобіля Ceramic Pro Light 1 шар
полірування фар
Захисне нанопокриття стекол
Захисне нанопокриття дисків
Підготовча очищення салону
Захисне нанопокриття вінілу
Захисне нанопокриття сидінь
Очищення і захисне покриття підкапотного простору
NEXT
PREV

ЧОМУ МИ?

01.

ВИКОНАННЯ РОБОТИ ВІД 1 ДНЯ

Великий штат професійних майстрів працює швидко, якісно, максимально педантично і на особистому обладнанні, тому гарантуємо вигідні ціни

ПРОФЕСІЙНЕ НАНЕСЕННЯ НАНОКЕРАМІКИ

За рахунок різних структур і текстур покриттів, Ваше авто отримає абсолютно новий вид як зовні, так і всередині салону. Переходьте на новий щабель догляду та тюнінгу разом c FreshСar!

02.
03.

100% ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Досвід роботи наших майстрів дозволяє взяти в роботу авто в будь-якому стані і довести його до ідеалу, підкреслити при цьому статус власника і подарувати авто нове життя

ПОГЛИБЛИНЕ ОЧИЩЕННЯ ВІД ЗАБРУДНЕНЬ

Жодна мийка не дасть такого результату, як полірування авто, при якій спеціальним обладнанням зачищаються всі тріщинки, відколи й подряпини, освіжається колір, авто отримує природний блиск і захист

04.
05.

ПРИРОДНИЙ БЛИСК І НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ АВТО

Нанесення нанокерамікі гарантує ідеально гладку поверхню захисного покриття авто, ховаються тріщинки, відколи й подряпини, досягається сильний гідрофобний ефект

ЗАХИСТ АВТО ВІД ЕРОЗІЇ І ПЕРЕДЧАСНОГО РЕМОНТУ

Спеціальне покриття полімером забезпечує захист авто від пилу, бруду, снігу, граду, солі і піску, запобігає появі дрібних подряпин і полегшує мийку

06.

Зв’яжіться з нашим менеджером що-б отримати відповіді на всі питання

Замовити

ПОЛІРУВАННЯ АВТО

НАНОКЕРАМІКА

Відгуки про нас

Полірування авто

Полірування авто проводиться для збереження зовнішнього вигляду машини та її покриття. Під час цього процесу вдається ліквідувати невеликі подряпини. Поліровка допомагає у подальшому захистити фарбу та лак від зовнішніх негативних факторів

Що необхідно знати про самостійне полірування автомобіля

Думка про те, що процес поліровки простий, помилкова. Не завжди достатньо зачистити поверхню, нанести відповідний засіб та натерти. Сама технологія має декілька варіантів. Кожен виконує своє завдання. Залежать вони від виду поліровки та засобів, що використовуються для цього. Після капітального ремонту кузова машини потрібний один вид роботи, а після видалення невеличкої подряпини – зовсім інший.

Поліровка авто поділяється на три основні види:

  • відновлювальна;
  • захисна;
  • комплексна.

Перша використовується з метою повернення кольору фарбі. Проводиться не частіше, ніж один раз на рік. Бажано весною. Основна ціль захисної обробки – захистити лак та фарбу на машині від негативного впливу. Проводять один раз на місяць. Комплексна – поєднує два попередні види.

Поліроль буває рідкий або гелеподібний. Великої різниці між їх дією немає. Але для зручності гелеподібний засіб наносять на вертикальні частини. Це запобігає його стіканню. А ось склад засобу напряму пов’язаний з його терміном захисту. Силіконові та воскові поліролі діють протягом декількох місяців. Полімерний склад захистить фарбу до шести місяців.

Підготовка до роботи

Машину слід добре вимити. Роблять це декілька разів, додаючи автошампунь. Гумові, пластикові та скляні поверхні слід заклеїти. Якщо на кузові є ґрунтовка, або раніше використовувалось покриття проти корозії, його слід видалити.

Підберіть місце, де буде проводитись поліровка машини. Воно повинно добре провітрюватись. Мати гарне штучне освітлення. Температура повітря в ньому –  у межах 18-25 градусів. Не можна проводити поліровку під прямим сонячним промінням.

Розрахуйте час роботи. В середньому процес може зайняти біля 8 годин.

Процес поліровки

Фахівці радять починати роботу з даху, поступово спускаючись до низу. Поліроль наносимо на чисту та суху ганчірку. Можна використовувати шліфувальну машинку. Це прискорить роботу. Засобу наносити потрібно небагато. Занадто велика кількість може дати ефект помутніння. Круговими рухами машинки або ганчірки розтираємо засіб по поверхні кузова, охоплюючи невеликі ділянки. Ганчірку слід міняти час від часу. Нанесли поліроль на 2 частини кузова, візьміть іншу для подальшої роботи.

Після нанесення зачекайте, доки не з’явиться біла плівка. Далі беремо чисту м’яку тканину. Починаємо натирати до отримання потрібного результату. В середньому необхідно біля 20 кругових обертів.

Якщо ваш автомобіль був пофарбований, то перше полірування рекомендовано проводити не раніше, ніж через 2 місяці.

Вам здається, що робота важка та забере багато часу? Довірте її спеціалістам. Полірування авто в Києві коштує не дорого. Це потрібно робити. Адже це – запорука цілісності фарби та лаку на довгі роки.