ВИДАЛЕННЯ ВМ'ЯТИН НА КУЗОВІ БЕЗ ФАРБУВАННЯ


Від 500 200 грн


Замовити

Facebook Twitter Instagram
3
професійних майстра
2
години на виконання
100
% задоволених клієнтів
138
Виконаних замовлень в минулому місяці

ЧОМУ МИ?

01.

ДОТРИМАННЯ ЗАЗНАЧЕНОГО ТЕРМІНУ

Працюємо швидко, якісно, допоможемо повернути вашому авто бездоганний вигляд

ЧЕСНА ОЦІНКА ВАРТОСТІ РОБОТИ

Наші фахівці при консультації дадуть точну вартість роботи

02.
03.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Відповімо на всі ваші запитання по отриманому результату

ПЕРЕВІРЕНА PDR-ТЕХНОЛОГІЯ

Гарантує якісну і швидку роботу, без необхідності шпаклівки і додаткового фарбування авто

04.

Зв’яжіться з нашим менеджером що-б отримати відповіді на всі питання

Замовити

Наші роботи

Видалення вм’ятин без покраски – оптимальне рішення за доступною ціною

Видалення вм’ятин без покраски має основну перевагу. Вам не треба замислюватися, скільки коштує фарба. Раніше на СТО кожну вм’ятину найчастіше усував лак, який просто видаляв конкретні елементи та виправляв спотворення. Потім наносили шпаклівку та покривали лаком. Багато що залежить від того, яка частина кузова автомобіля деформована. Найменша проблема буде у випадку з бамперами, оскільки це, як правило, значно м’якший матеріал.

Коли послуга без краски має сенс?

  • Перш ніж обрати послугу видалення вм’ятин без фарбування, переконайтеся, що лакофарбове покриття на вашому авто ціле. В іншому випадку така послуга не матиме особливого сенсу. Ефект, який ви можете отримати — це повернення до початкового стану: відсутність подряпин. Особливо складним завданням буде витягування вм’ятин листового металу. Щоб здійснити ремонт, потрібно підготуватися. Найголовнішим буде консультація зі спеціалістом, який оцінить можливість виконання роботи. Ви також дізнаєтесь, яка ціна та чи можна зробити ремонт відразу, чи доведеться трохи почекати.

    Усунення дефектів термічними методами

    Видалення вм’ятин без лакування роблять термопістолетом. Принцип дії подібний, але потрібно прогріти матеріал з достатньої відстані, щоб лак не почав стікати. Перевага цього методу полягає в тому, що не треба розбирати бампер. Видалення вм’ятин без покриття лаком використовується для деяких видів пошкоджень. Операція суттєво вплине на естетику вашої машини. Ціна може сильно відрізнятися залежно від розміру дефекта та можливості вільного доступу до нього. У разі незначних дефектів можна спробувати видалити самостійно. Знадобиться лише гаряча вода. Якщо вважаєте краще не ризикувати, скористайтеся допомогою перевіреного професіонала.

    Чому слід довіритися спеціалістам?

    Найкраще виконати рихтовку авто без покраски в спеціалізованій майстерні, яка має кількарічний досвід такого ремонту. Завдяки цьому будете впевнені, що все пройде без ускладнень та не зашкодить машині. Тому не рекомендується самостійно прибирати дефект. Пошкодити лакофарбове покриття легко, до того ж, це вимагає точності, терпіння та, звичайно, інструментів. Тож довірте ваш автомобіль професіоналам. Вони знають, як видалити вм’ятини та зроблять це швидко та надійно. Для цього достатньо перейти на сайт та замовити послугу.